WYRÓŻNIENIE dla zespołu teatralnego „Bajka” w Powiatowych Spotkaniach Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych BALLADYNA 2014, które odbyły się w dniach 13-14.05.2014r.

Zespół zaprezentował się widzom i jury w przedstawieniu pt. „List Joli”, przygotowany został przez Panią Mariolę Krasowską i Panią Elżbietę Grzech. W skład zespołu wchodzą: Dominika Nerga, Julia Zając, Aleksandra Ślipko, Oliwia Jaworska, Julia Drzewoska, Kornelia Kielbowicz, Klaudia Bujek, Amelia Zakrzewska, Martyna Handzlik, Marika Pawlik, Martyna Żuk, Ania Kalinowska, Dominika Rutkowska, Dawid Wiśniewski, Gracjan Welke, Igor Nowogórski, Klaudia Stańczyk.

Przedstawienie to zostało również zaprezentowane uczniom naszej szkoły, nauczycielom oraz rodzicom. Wszystkim bardzo się podobało, za co otrzymaliśmy gromkie brawa i słowa uznania.

Dziękujemy i gratulujemy małym aktorom oraz życzymy dalszych sukcesów.