W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów 16 października 2013 roku odbyło się spotkanie pracowników Policji i Straży Miejskiej z uczniami klas 1-6 w ramach realizacji programu LUPO. Tematem spotkania była „Bezpieczna droga do szkoły”. Specjaliści omówili zagadnienia dotyczące bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, właściwego zachowania w szkole i w czasie wolnym. Uczniom zostały przypomniane numery telefonów alarmowych instytucji, które udzielają pomocy w przypadku sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu.
Po przedstawieniu zasad bezpieczeństwa nastąpiło spotkanie z tancerzami, którzy zaprezentowali ciekawą choreografię Hip-hop pod hasłem „Taniec hip hop dla każdego - Spoko Family. Uczniowie całej szkoły nie tylko obserwowali ciekawe propozycje nowoczesnego tańca, ale mieli okazję sami zatańczyć. Udzielona przez instruktorów lekcja tańca spodobała się zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Wszyscy świetnie się bawili i w doskonałych nastojach wrócili na kolejne lekcje.