Uczeń klasy 1 c Dominik Zapolski zdobył I nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.
Konkurs zorganizował Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Uroczyste wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy pokonkursowej odbyło się 4 listopada 2014 r. w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze. W konkursie wzięło udział 546 dzieci i młodzieży z 66 placówek oświatowych województwa lubuskiego i jest on organizowany nieprzerwanie od ponad 30 lat.
Opiekunem artystycznym Dominika jest Dorota Bizukojć, a etap szkolny konkursu przeprowadziła Małgorzata Rybnik - opiekun szkolnego koła PCK.