11 grudnia troje uczniów naszej szkoły Bartłomiej Kowalski Ib, Maja Kowalska Vb i Patryk Gawłowicz VIa odebrali nagrody w Lunie za wyróżnienia w konkursie fotograficznym pt. "Nieodkryte skarby Żar i...". Konkurs został zorganizowany przez oddział PTTK powiatu żarskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Żary i Nadleśniczego Nadleśnictwa Lipinki. Celem konkursu było pokazanie nieodkrytych dotąd skarbów naszej ziemi. Interesujące dzieła natury i rąk człowieka, ciekawostki, świadectwa historii, rzeczy niezwykłe i zwykłe, ale pokazane w niezwykły sposób. Poszukiwanie przyrodniczych i turystycznych Kopciuszków naszej ziemi. Nasi uczniowie wykonali piękne zdjęcia wg regulaminu i otrzymali nagrody, a ich prace można obejrzeć na wystawie w Domu Kultury Luna.