29.10.2014r., w naszej szkole, odbyło się spotkanie klasy I a i IV grupy przedszkolaków z MP nr 1 - pod hasłem „Zdrowo na sportowo”.

Dzieci podczas różnych gier  i zabaw ruchowych rozwijały swoją sprawność fizyczną. Uczyły się zdrowej rywalizacji i bawiły w towarzystwie swoich szkolnych kolegów i ich nauczycieli.

Ukoronowaniem zmagań sportowych, było wręczenie  dzieciom pamiątkowych medali oraz zdrowej przekąski - jabłka.

Na zakończenie spotkania uczestnicy - w doskonałych humorach - odtańczyli „Taniec połamaniec”.

Spotkania przedszkolaków z uczniami ze szkoły podstawowej przybliżą dzieciom szkołę i jej klimat a także panujące w niej warunki i stosowane metody pracy. Dzięki czemu pozbędą się lęku i niepewności, które często towarzyszą dzieciom w pierwszych dniach nauki w szkole.