31 stycznia 2015 r. w Gimnazjum nr 3 w Żarach odbył się festyn z okazji obchodów „60-lecia Oddziału 1 PKO BP SA w Żarach”. Celem imprezy była integracja klientów i potencjalnych klientów banku, upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia oraz zachęcanie wszystkich do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez wspólne gry, zabawy i pokazy.
Impreza rozpoczęła się o godz. 11.00. Przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Oddziału w Żarach oraz Pani Burmistrz Danuta Madej. Były przemówienia, podziękowania oraz dzielenie pięknego, jubileuszowego tortu. Podczas spotkania  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkurencjach sportowych oraz konkursie edukacyjnym. Mogliśmy również podziwiać pokaz Stowarzyszenia Tańca Sportowego Piruet oraz pokaz walk kickboxingu z udziałem Mistrzów Świata i  Europy z grupy Malinowski Team. Uczniowie naszej szkoły pokazali jak pięknie potrafią  pracować w grupie i wspólnie się bawić. Na koniec uroczystości wręczono wszystkim dzieciom dyplomy i upominki oraz zrobiono wspólne zdjęcie.

opiekun SKO