Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 3

W piątek 13 lutego 2015 r. sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, na ten dzień przystrojona balonami, krepiną i serduszkami.

W szkole zaroiło się od księżniczek, wróżek, aniołów, diabłów, modelek i … różnych stworów. Stroje były barwne, bardzo estetycznie wykonane, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci.

Niektórzy byli nie do poznania inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Humor wszystkim dopisywał. W klasach były słodkie poczęstunki, a tańce odbywały się na sali „balowo-gimnastycznej”.

Były korowody, kółeczka, zumba i tańce integracyjne. Odbywały się różne konkursy. Z głośników leciały znane przeboje.

Tegoroczny bal przebierańców należał do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.