Inauguracja nowego roku szkolnego 2012/2013

Dnia 3 września o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i flagi państwowej. Następnie odśpiewano hymn państwowy. Minutą ciszy uczczono pamięć poległych w czasie II wojny światowej. Pani dyrektor Teresa Ziaja ciepło i serdecznie powitała uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości życząc wszystkim powodzenia i wytrwałości. Na apelu inaugurującym nowy rok szkolny odbyło się uroczyste pasowanie dzieci z klas pierwszych na uczniów. Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

Akcja „Szczęśliwy Numerek

Twój szczęśliwy numerek, codziennie inny i codziennie losowany!

Za akcję „Szczęśliwy numerek” odpowiedzialni są uczniowie z klasy VI b

Samorząd Uczniowski aktywnie włączył się do akcji „Sprzątanie Świata”.

Tegoroczna akcja Sprzątanie Świata odbyła się w naszej szkole w piątek 14 września. Samorząd Uczniowski wspólnie ze szkolnym kołem LOP przygotował apel poświęcony temu wydarzeniu. Po apelu wszystkie klasy zaopatrzone w worki i rękawice pod opieką swoich wychowawców wyruszyły sprzątać wyznaczone rewiry.

Samorząd Uczniowski przygotował kartki z życzeniami dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Samorząd Uczniowski aktywnie włączył się w obchody rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Poczet sztandarowy wziął udział w uroczystym capstrzyku oraz mszy św. w kościele p.w. św. Józefa.